FLARES Teknik Tekstil Tic.Ltd.Şti.

FLARES Teknik Tekstil Tic. Ltd. Şti. alev almaz / yanmaz iş elbiseleri başta olmak üzere tüm iş güvenliği malzemelerinin tedarik edilmesi konusunda hizmet vermektedir. 

Bu kapsamda, FLARES Teknik Tekstil Tic. Ltd. Şti. zamanında sunduğu kaliteli hizmetiyle;

– Baş ve Baş Üstü Koruyucular,

– Yüz ve Göz Koruyucular,

– Solunum Koruyucular,

– Yüksekten Düşmeye Karşı Koruyucular,

– El Koruyucular,

– Vücut Koruyucular,

– Ayak Koruyucular,

– Çevre ve Diğer Koruyucular olmak üzere tüm iş güvenliği malzemeleri ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

FLARES Teknik Tekstil, sahip olduğu bilgi ve tecrübesiyle 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında iş güvenliği hizmetleri konularında danışmanlık yapmaktadır.

FLARES Teknik Tekstil, sahip olduğu ve olacağı bilgi ve tecrübesiyle siz müşterilerine, kurumsal bir yapı içerisinde zamanında, eksiksiz ve kaliteli hizmet sunmaya gayret etmektedir.

 

Misyonumuz

Alev Almaz İş Elbiseleri başta olmak üzere tüm İş Güvenliği sektöründe sunacağı kaliteli hizmetiyle farklılıklar yaratmak ve kullanıcılara yenilikler sunmak.

 

Vizyonumuz

Zamanında sunulan kaliteli hizmet ve yenilikçi felsefesi ile öncelikle Türkiye’de müteakiben Avrupa’da ve Dünyada öncü ve kalıcı olmak.

 

Kalite Yaklaşımı ve Çalışma Politikamız

Kalite, FLARES Teknik Tekstil için bir yaşam felsefesidir ve Tom Peters’in de ifade ettiği gibi “kalite, bizim için hiçbir zaman sona ermeyecek bir seyahattir”.

Çalışma Politikamızın hedefi; “Önceliğimiz Sizin Güvenliğinizdir” ilkesiyle kaliteden asla ödün vermeyerek doğru ürünü veya hizmeti, doğru zamanda ve doğru fiyatta sunarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.